23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Anasayfa Yeşilhisar Kültür&Sanat Etkinlikler Köşesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
PDF Yazdır E-posta

Resimler İçin Tıklayınız

 23 Nisan kutlamaları çerçevesinde Kaymakamımız Fehmi LİKOĞLU’ nu 22 Nisan Cuma günü makamında ziyaret eden Okul Müdürü Halil YÖRÜK, 5A sınıf öğretmeni Mehmet Akif ATİLLA ve Ziya Gökalp İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencisi Hilmi CEREN vardı.

      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında her yıl olduğu gibi ilköğretim okulu öğrencileri mülki amirin koltuğunu devraldı. Küçük Kaymakam CEREN, temsili görevini tamamladıktan sonra makamını tekrar Kaymakamımız Fehmi LİKOĞLU 'na teslim etti. Makamı devralan Kaymakamımız Fehmi LİKOĞLU, öğrenciyle sohbetin ardından öğrenciye hediyesini takdim etti.  

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumartesi günü saat 9:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda, Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından program saat 9:30’da İlçe Stadyumu’nda devam etti. Kaymakamımız Fehmi LİKOĞLU öğrencilerin ve Yeşilhisar halkının bayramını kutlamasından sonra okulların hazırladığı çeşitli gösterilere geçildi. Gösterilerin ardından Tören Yürüyüşü Yapıldı. Daha sonra Kaymakamımız ve protokol üyeleri, Atatürk İlk Öğretim Okulu’nun, Yeşilhisar Anadolu Teknik Lisesi Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezin ’de saat 20:00 da hazırlanan programa katıldılar. 23 Nisan Ulusal ve egemenlik çocuk bayramı okulların hazırladıkları etkinliklerle başladı. Öğrenciler 23 Nisan ile ilgili şiir okudu ve ardından okullar tarafından hazırladıkları etkinliklerin sunumu yapıldı. Dünyada çocukların sahip olduğu tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. 

 

Giriş FormuLean SOFT
microgaming games CANIM TÜRKİYEM